OMG! A fost unul dintre cele mai bune episoade din sezon, in definitiv. LOL, LOL, LOL! De fapt, nu. Sa le luam pe rand:
Tyler, iubitul lui Caroline, incepe treptat sa se indragosteasca de Hayley( care este superba ) si care...ce pot sa spun, creeaza niste certuri intre el si Care.
Iar Klaus(unul dintre personajele mele preferate) - pauza, apropo, eu mereu am vrut sa fie impreuna cu Caroline - iese cu Carol! Si asta s-a intamplat la Petrecerea aia cu Miss Mistic Falls.
Ea a iesit cu el deoarece Klaus a renuntat la unul dintre hibrizii sai. A renuntat in ce sens: a fost omorat de Jeremy, fratele Elenei, care acum e vampir, tocmai pentru ca tatuajele lui Jer sa continue sa se dezvolte si sa gaseasca cheia pentru remediul vampirismului. Cool, nu?
La inceput m-am gandit : "saracul Stefan " ! Dupa ce ca incearca sa gaseasca remediul pentru Elena, mai este si respins. Dar apoi miam amintit ceva: EU SUNT TEAM DAMON! Asa ca, team-ul meu castiga- in sfarsit! Sa castigi o lupta nu inseamna razboiul, insa este un pas inainte.
Iar acum, revenind la sfarsitul epic al episodului: Elena si Damon sunt in sfarsit impreuna!
Showing posts with label the vampire dairies. Show all posts
Showing posts with label the vampire dairies. Show all posts
Saturday, 1 December 2012
Sunday, 7 October 2012
Evanescence again!
Evanescence sunt trupa mea preferata, iar seralul TVD e pe locul 2, dupa PLL.
Acest fanart este facut pe melodia "Taking over me" . Love it!
Va plac? Stiti cumva daca a reinceput sezonul 4?
Acest fanart este facut pe melodia "Taking over me" . Love it!
Va plac? Stiti cumva daca a reinceput sezonul 4?
Subscribe to:
Posts (Atom)