faraz sms
Showing posts with label
fanart
.
Show all posts
Showing posts with label
fanart
.
Show all posts
Sunday, 7 October 2012
Evanescence again!
Evanescence sunt trupa mea preferata, iar seralul TVD e pe locul 2, dupa PLL.
Acest fanart este facut pe melodia "Taking over me" . Love it!
Va plac? Stiti cumva daca a reinceput sezonul 4?
Older Posts
Home
Subscribe to:
Posts (Atom)