Showing posts with label in my mail. Show all posts
Showing posts with label in my mail. Show all posts

Friday, 21 December 2012

A venit mosu mai devreme ! pozeee :x


  Dupa cum v-am promis, a venti momentul sa va arat cadourile primite. Nu e mare lucru, insa sunt cateva chestiute care pe mine m-au facut bucuroasa.


Aceasta papusa, impreuna cu cateva dulciuri, le-am primit in cadrul SECRET SANTA de la un coleg. Papusa e frumooooasa :)









Mi-am comandat de pe Book Express "Heartless" de Sara Shepard, volumul 7 din Micutele Mincinoase. Cartea asta este cadoul ideal pentru mine.









Uite cateva semne de carte si un sticker de la Book Express. Dragute, nu ? Voi ce ati mai primit ?

Wednesday, 5 December 2012

In my mailbox!

Am imprumutat de la o colega cartea "Trezita in zori de zi" de C.C.Hunter, pe care abia astept sa o citesc.


Am facut rost de "Impecabil" de Sara Shepard.


Pe Kindle citesc Evernight de Claudia Gray.

Voi ce ati mai primit?

Monday, 17 September 2012

In my mail!

Giveaway scrie pe ele :) Mai adun inca cateva (trebuie sa soseasca)  Thank you very very much Lia! The things are awsome!







Tuesday, 11 September 2012

In my mail!

 Astazi au sosit "A 16-a luna" si "Legaminte", le-am primit de la Bookcity(librarie careia ii multumesc foarte mult), noul partener al blogului.






 De la Amber Argyle am primit niste semne de carte si stickere(stickere la care o sa pun niste poze) Thank you Amber! I love them!


Ele vor intra, desigur, in concurs.

Ce parere aveti despre carti? Voi le-ati citit?

Sunday, 9 September 2012

Am revenit+ In my mail!

 Cat am fost plecata, desi blogul a luat o mica pauza, postasul nu! Pe langa faptul ca ma cam plictisesem la mare, ce sa zic, asta e, cand am venit am avut cateva surprize dragute.

Am primit o gramada de carti,dintre care mi-am cumparat una singura. Sa va arat:

De la Lexi George am primit o copie ARC a cartii "Demon hunting in the deep south" (Thank you sooo much Lexi! I already love this book)


Cartea ese cu autograf, pentru mine :) 

 De la editura Art, careia ii multumesc enorm pentru ocazia de a citi un roman atat de diferit si de interesant, am primit "Marele Nate" de Lincoln Pierce, pe care doar am rasfoit-o, ca si pare superba!
Mi-am cumparat impreuna cu revista Bravo Girl cartea "Pe cuvant de spioana", recenzia careia va aparea asta seara pe blog. Si care chiar a fost buna!

 Stiti ca va tot vorbeam de carti in franceza? Ei bine, am primit de la o prietena foarte apropiata urmatoarele:
  "La cliniwue de Docteur H" e un roman politist extraordinar de bun, care m-a intrigat inca de la inceput. Dupa ce recenzia lui va aparea pe blog, sper din tot sufletul sa dati si voi o sansa acestor  carti, daca nu o faceti deja.

Inca ceva. Doar cateva Swag-uri. De la Jennifer Haymore am primit urmatoarele:
Thnank you Jen! I love them! Really cool :)

 Iar acesta este premiul meu de pe blogul "Trepassing zone":
Ei bine, am ce citi, si ma apuc de indata de recenzat! Voi ce ati mai primit?

Monday, 27 August 2012

In my mail! (again)

 Am fost azi la posta si am stat o ora jumate (! serios, chiar atat am stat la coada !), si  am fost foarte incantata ca au sosit cele doua carti de la Jordan Deen. Prima este "The Crescent" (volumul 1), iar "Half moon" este volumul 2.

 Jordan a fost foarte draguta si mi-a trimis si cateva creioane si semne de carte cu autograf.



Thank you very much, Jordan! I love them! The books seems really awsome!


Voi ce ati mai primit?

In my mail-SwagAttac (2)

 Am fost astazi dis de dimineata la posta, si am ridicat cateva swag-uri.
Primul este de la Kim Sabatini, autoarea "Touching the sourface"(Thank you, Kim! I love them). Avem aici semne de carte, stickere, un mesaj, cortonase, carti de vizita.
Acesta este de la Gina Rosati, autoarea cartii "Aurcle" (Thank you so much Gina! They are awsome!)

Aici avem cartonas, bratara, insigna, magnet de frigider si semn de carte.