Showing posts with label swag. Show all posts
Showing posts with label swag. Show all posts
Monday, 17 September 2012
In my mail!
Giveaway scrie pe ele :) Mai adun inca cateva (trebuie sa soseasca) Thank you very very much Lia! The things are awsome!
Wednesday, 12 September 2012
Giveaway 1 - Swags from all the word! *international*
The winners are:
Melissa Dennis - won prize 5 -
Hanganu Bianca - won prize 4 -
JustLaugh - won prize 3 -
Law- won prize 2 -
Brici Veronica - won prize 1-
Send me your adress at madison97madi@yahoo.com and I`ll send you the prize!
EN:
OK, so the giveaway marathon just begun! It`s about many prizes, a lot of fun and many winners! It`s international. Good Luck!
RO:
OK, deci maratonul de concursuri a inceput mai devreme! Acesta este plin de swag-uri din toata lumea.
The prizes/Premiile:
Prize numer 5:
Prize number 4:
Prize numer 3
Prize number 2:
Prize number 1:
OK, so those are the prizes. Excited? For winning one of those all you have to do is to complete this Rafflecoper and come on 20 september to see the winners! GOOD LUCK!
a Rafflecopter giveaway
And thank you! "You" are all the kind and sweet authors who made this giveaway possible! You rules!
Melissa Dennis - won prize 5 -
Hanganu Bianca - won prize 4 -
JustLaugh - won prize 3 -
Law- won prize 2 -
Brici Veronica - won prize 1-
Send me your adress at madison97madi@yahoo.com and I`ll send you the prize!
EN:
OK, so the giveaway marathon just begun! It`s about many prizes, a lot of fun and many winners! It`s international. Good Luck!
RO:
OK, deci maratonul de concursuri a inceput mai devreme! Acesta este plin de swag-uri din toata lumea.
The prizes/Premiile:
Prize numer 5:
Prize number 4:
Prize numer 3
Prize number 2:
Prize number 1:
OK, so those are the prizes. Excited? For winning one of those all you have to do is to complete this Rafflecoper and come on 20 september to see the winners! GOOD LUCK!
a Rafflecopter giveaway
And thank you! "You" are all the kind and sweet authors who made this giveaway possible! You rules!
Sunday, 9 September 2012
Am revenit+ In my mail!
Cat am fost plecata, desi blogul a luat o mica pauza, postasul nu! Pe langa faptul ca ma cam plictisesem la mare, ce sa zic, asta e, cand am venit am avut cateva surprize dragute.
Am primit o gramada de carti,dintre care mi-am cumparat una singura. Sa va arat:
De la Lexi George am primit o copie ARC a cartii "Demon hunting in the deep south" (Thank you sooo much Lexi! I already love this book)
Cartea ese cu autograf, pentru mine :)
De la editura Art, careia ii multumesc enorm pentru ocazia de a citi un roman atat de diferit si de interesant, am primit "Marele Nate" de Lincoln Pierce, pe care doar am rasfoit-o, ca si pare superba!
Mi-am cumparat impreuna cu revista Bravo Girl cartea "Pe cuvant de spioana", recenzia careia va aparea asta seara pe blog. Si care chiar a fost buna!
Stiti ca va tot vorbeam de carti in franceza? Ei bine, am primit de la o prietena foarte apropiata urmatoarele:
"La cliniwue de Docteur H" e un roman politist extraordinar de bun, care m-a intrigat inca de la inceput. Dupa ce recenzia lui va aparea pe blog, sper din tot sufletul sa dati si voi o sansa acestor carti, daca nu o faceti deja.
Inca ceva. Doar cateva Swag-uri. De la Jennifer Haymore am primit urmatoarele:
Thnank you Jen! I love them! Really cool :)
Iar acesta este premiul meu de pe blogul "Trepassing zone":
Ei bine, am ce citi, si ma apuc de indata de recenzat! Voi ce ati mai primit?
Am primit o gramada de carti,dintre care mi-am cumparat una singura. Sa va arat:
De la Lexi George am primit o copie ARC a cartii "Demon hunting in the deep south" (Thank you sooo much Lexi! I already love this book)
Cartea ese cu autograf, pentru mine :)
De la editura Art, careia ii multumesc enorm pentru ocazia de a citi un roman atat de diferit si de interesant, am primit "Marele Nate" de Lincoln Pierce, pe care doar am rasfoit-o, ca si pare superba!
Mi-am cumparat impreuna cu revista Bravo Girl cartea "Pe cuvant de spioana", recenzia careia va aparea asta seara pe blog. Si care chiar a fost buna!
Stiti ca va tot vorbeam de carti in franceza? Ei bine, am primit de la o prietena foarte apropiata urmatoarele:
"La cliniwue de Docteur H" e un roman politist extraordinar de bun, care m-a intrigat inca de la inceput. Dupa ce recenzia lui va aparea pe blog, sper din tot sufletul sa dati si voi o sansa acestor carti, daca nu o faceti deja.
Inca ceva. Doar cateva Swag-uri. De la Jennifer Haymore am primit urmatoarele:
Thnank you Jen! I love them! Really cool :)
Iar acesta este premiul meu de pe blogul "Trepassing zone":
Ei bine, am ce citi, si ma apuc de indata de recenzat! Voi ce ati mai primit?
Monday, 27 August 2012
In my mail! (again)
Am fost azi la posta si am stat o ora jumate (! serios, chiar atat am stat la coada !), si am fost foarte incantata ca au sosit cele doua carti de la Jordan Deen. Prima este "The Crescent" (volumul 1), iar "Half moon" este volumul 2.
Jordan a fost foarte draguta si mi-a trimis si cateva creioane si semne de carte cu autograf.
Jordan a fost foarte draguta si mi-a trimis si cateva creioane si semne de carte cu autograf.
Thank you very much, Jordan! I love them! The books seems really awsome!
Voi ce ati mai primit?
In my mail-SwagAttac (2)
Am fost astazi dis de dimineata la posta, si am ridicat cateva swag-uri.
Primul este de la Kim Sabatini, autoarea "Touching the sourface"(Thank you, Kim! I love them). Avem aici semne de carte, stickere, un mesaj, cortonase, carti de vizita.
Acesta este de la Gina Rosati, autoarea cartii "Aurcle" (Thank you so much Gina! They are awsome!)
Aici avem cartonas, bratara, insigna, magnet de frigider si semn de carte.
Primul este de la Kim Sabatini, autoarea "Touching the sourface"(Thank you, Kim! I love them). Avem aici semne de carte, stickere, un mesaj, cortonase, carti de vizita.
Acesta este de la Gina Rosati, autoarea cartii "Aurcle" (Thank you so much Gina! They are awsome!)
Aici avem cartonas, bratara, insigna, magnet de frigider si semn de carte.
Tuesday, 21 August 2012
In my mailbox! SWAG-ATTAC!
In sfarsit a venit postasul! Trebuia sa-mi aduca toate astea de acum o saptamana, dar mai bine mai tarziu decat niciodata! Sincer, eu nu am crezut ca voi mai primi ceva.
De la Fiona Paul am primit 4 semne de carte "Venom" (Thank you Fiona! I love them!) care imi plac foarte mult!
Acesta este swag-ul de la Jana Oliver, autoarea seriei The Demon Trappers, pe care vreau neaparat sa o citesc (Thank you, Jana! They are incredible!)
From Angela Corebett. Thank you for sending me these! I love them!
De la Jen Nadol am primit semne de carte cu "The vision" si "The mark" (Thank you, Jen! They are awsome!)
Jen a fost atat de draguta, si mi-a scris si un mesaj.
Iar acesta este premiul meu de pe blogul Trasspasing Zone . Multumesc!
O poza de grup. Cam asta a fost. Insa, foarte curand trebuie sa vina si o multime de carti, serios, chiar foarte multe, in romana si engleza, printre care si multe premii pentru viitoare concursuri.
Ce parere aveti? Voi ce ati mai primit?
De la Fiona Paul am primit 4 semne de carte "Venom" (Thank you Fiona! I love them!) care imi plac foarte mult!
Acesta este swag-ul de la Jana Oliver, autoarea seriei The Demon Trappers, pe care vreau neaparat sa o citesc (Thank you, Jana! They are incredible!)
From Angela Corebett. Thank you for sending me these! I love them!
De la Jen Nadol am primit semne de carte cu "The vision" si "The mark" (Thank you, Jen! They are awsome!)
Jen a fost atat de draguta, si mi-a scris si un mesaj.
Iar acesta este premiul meu de pe blogul Trasspasing Zone . Multumesc!
O poza de grup. Cam asta a fost. Insa, foarte curand trebuie sa vina si o multime de carti, serios, chiar foarte multe, in romana si engleza, printre care si multe premii pentru viitoare concursuri.
Ce parere aveti? Voi ce ati mai primit?
Friday, 10 August 2012
In my mail! (1) swag
Iau aceasta rubrica de la inceput deoarece am pierdut numaratoarea :)
Am primit primul meu swag, de fapt primele doua:
De la Belle Whittington( thank you very, very much, Belle, I love them! ) am primit aceste doua semne de carte, o scrisorica si 4 semne de carte "Cicada"
De la Nely Cab(You`re awsome, Nely, the swag is great! ) am primit 3 semne de carte(one for my BFF, who love it), 3 abtipilde, 3 carti de vizita.
Thank you again, very very much!
Voi ce ati mai primit?
Am primit primul meu swag, de fapt primele doua:
De la Belle Whittington( thank you very, very much, Belle, I love them! ) am primit aceste doua semne de carte, o scrisorica si 4 semne de carte "Cicada"
De la Nely Cab(You`re awsome, Nely, the swag is great! ) am primit 3 semne de carte(one for my BFF, who love it), 3 abtipilde, 3 carti de vizita.
Thank you again, very very much!
Voi ce ati mai primit?
Labels:
belle whittinngton,
cicada,
creatura,
nely cab,
swag
Subscribe to:
Posts (Atom)



