faraz sms
Showing posts with label
paul wesley
.
Show all posts
Showing posts with label
paul wesley
.
Show all posts
Friday, 19 October 2012
TVD!
Nu stiu despre voi, insa eu m-am uitat la TVD, la primul episod din sezonul 4, iar acum vreau, sper sa am timpul necesar sa-l urmaresc si pe al doilea. Da! A aparut!
Voi v-ati uitat la serial? Cum vi se pare?
Older Posts
Home
Subscribe to:
Posts (Atom)