Showing posts with label shakira. Show all posts
Showing posts with label shakira. Show all posts

Sunday, 16 September 2012

Pauza de maraton

Dragilor, imi pare rau! Postasul a esuat lamentabil. Joi, vineri nu a mai trecut. Avea de adus niste lucrusoare pentru maraton. Ei bine, asta inseamna ca luam o mica pauza. Nu fa ingrijorati! Vom reveni cu maraton, partea a doua, cand se va deranja sa vina :)

 Pana atunci, aveti trei concursuri in desfasurare, pe care le gasiti in bara stanga a blogului. Succes!


Thursday, 13 September 2012

Music makes me feel alive!

I just love the new song the Shakira and Pitbull have. Do you? "GET IT STARTED"