Showing posts with label din nouinceput. Show all posts
Showing posts with label din nouinceput. Show all posts

Friday, 18 January 2013

Prima saptamana de scoala ...

OMG, nu pot sa cred ca am reinceput scoala si,ce sa va spun: e oribil. Ok, ok,  nici chiar asa, avand in vedere ca azi la biologie ma terminam de ras cu colega de banca,(ne mai apuca si pe noi,nu ?) . M-am calificat la olimpiade, mai exact franceza si romana,si la mate si abia astept vacanta.

  Mai sunt 159 de zile pana cand termin scoala. OMG, cat de mult ! Deja m-am plictisit ... :) Dar voi ? Cum e?